poniedziałek, 27 lipca 2015

Cześć

Dobra, przyznaje nie miałam pomysłu na tytuł notatki xD

Całkiem niedawno natchnęło mnie, by wziąć postacie z Komiksowego/Filmowego Uniwersum Marvela i wrzucić je do Szkoły Magii i Czarów- do Hogwartu.
Pomysł rósł, kwitł w mojej głowie (miałam już z 3 historie) i naprawdę nie dawał mi spokoju, więc w końcu założyłam bloga.
Za naturalne uznałam, e pierwszą historią w tym moim ,,uniwersum" będzie ta, od której wszystko się zaczęło. Więc napisałam pierwszy rozdział... a potem się rozmyśliłam i go skasowałam (wiem, porażam inteligencją). Teraz jednak doszłam do wniosku (trochę długo mi to zajęło), że jednak się myliłam i... no cóż znów wracamy do punktu początkowego. :P

O czym będzie ta historia? O grupce uczniów Hogwartu, z zupełnie różnych sfer, domów i zupełnie różnymi charakterami i poglądami... którzy muszą się ogarnąć, zjednoczyć i odkryć tajemnicę, od której ważą się losy szkoły. Starając się jednocześnie nie pozabijać siebie nawzajem. Pestka, prawda?
Każdy z nich jest wyjątkowy i czymś się wyróżnia. Muszą tylko odkryć jak to wykorzystać.


Mam nadzieję, że to opowiadanie się wam spodoba. Nie obiecuję, że rozdziały będą regularnie, ale... No cóż. Grunt, że będą.


(Ciekawe czy ktoś zgadnie o kogo chodzi....)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz